• Wpisów: 402
  • Średnio co: 2 dni
  • Ostatni wpis: wczoraj, 16:08
  • Licznik odwiedzin: 10 220 / 1067 dni
 
cleodenile90
 
Był ciepły wieczór. Właśnie z samolotu wysiadałam: ja,Honey Dash i Heart Melt oraz Rainbow Dash,Rarity i Applejack. Rarity westchnęła i powiedziała:
- Ah. Hawaje. Miejsce pełne pięknych kwiatów w okolicy,luau oraz innych,przepięknych rzeczy!
Applejack westchnęła i powiedziała:
- Uhm. Przypominam,że może i to są wakacje,ale to Tiger decyduje co robimy. Co nie?
Ja zachichotałam i powiedziałam:
- W zasadzie. To był Heart Melt i Honey Dash pomysł. Ja tylko zapłaciłam za kurort z basenem na dworze niedaleko dżungli,gdzie znajdziemy te piękności. Oraz spa. To też jest niedaleko hotelu.
Rainbow się uśmiechnęła i powiedziała do Honey Dash:
- Hej. Skoro już mówimy o hotelu. Chciałabym mieć czas na drobny chillout na basenie. Albo sobie pójść do spa z dziewczynami. Swoją drogą. Chyba będziemy zwiedzać tereny oddalone o kilka kilometrów od hotelu. Co nie?
Ja przytaknęłam.
- Tak naprawdę. To nie oszukujmy się. Każdy tu chce coś robić przez te dwa tygodnie. Rainbow Dash chce troszeczkę odpocząć od tej rutyny w Wonderbolts. Dlatego wykupiłam ci darmowe zabiegi w spa,żebyś się odprężyła. Z kolei Rarity. Chce porobić zdjęcia bardzo rzadkim kwiatom o nazwie: pikaka,plumeria,calotropis gigantea i innym pięknościom. Dlatego pogadałam z przewodnikiem i powiedział,że chętnie się zgodzi na zabranie ciebie razem z jego grupą na wycieczkę. Applejack. Chce mieć rozrywkę. Dlatego z Heart Melt będziesz w strefie luau. Honey Dash i ja. Też sobie wykupiłyśmy karnet do spa. Więc Rainbow Dash nie będzie sama.
- Dzięki. Powiedziała Rainbow Dash.
- Nie ma sprawy. Powiedziałam. Po chwili Rainbow się odezwała:
- To wiecie. Wy idźcie na basen na mnie zaczekać,a ja się pójdę zakwaterować.
I się wszystkie rozeszłyśmy. Rainbow by się zakwaterować,a reszta poszła na basen. Zapowiadały się najlepsze wakacje w naszym źyciu.

Nie możesz dodać komentarza.