• Wpisów: 402
  • Średnio co: 2 dni
  • Ostatni wpis: wczoraj, 16:08
  • Licznik odwiedzin: 10 203 / 1067 dni
 
cleodenile90
 
Następnego ranka byłam razem z Snipsem,Snailsem,Pinkie Pie i Rainbow Dash na sali gimnastycznej. Ja miałam kręcone włosy,czarny,krótki podkoszulek,czarną kurtkę,czarne legginsy z dziurami na kolanach i różowe adidasy.
- Pamiętajcie. Tytuł naszej piosenki to ,,Ten się śmieje kto się śmieje ostatni''. Snips i Snails. Wy beatboxujecie. Ja rapuję pierwszą zwrotkę,Pinkie drugą,a Dash trzecią. No. Na miejsca! Cyran Heart idzie! Fluttershy! Zgaś światło! Rarity! Zrób efekty specjalne! Applejack. Weź tę świnię. Tak tu śmierdzi,że zaraz zwymiotuję.
I Applejack wyprowadziła świnię na zewnątrz. Po chwili usłyszałam czyjeś kroki. Ja się uśmiechnęłam i powiedziałam:
- I. Raz,dwa. Raz,dwa,trzy i...!
TEN SIĘ ŚMIEJE KTO SIĘ ŚMIEJE OSTATNI (RAP)
Snips i Snails: *beatboxują*
Ja: Yo! Ola Tiger. Pinkie Pie. Dashie! Hej! Czas zacząć ostatnią rundę! Hej! Właśnie się odbywa tu. Ostateczna walka. To już nie konkurs to bitwa. Yo! Czas dowieść! Kto tu jest najlepszy! Yo! Twierdziłaś,że jestem słaba,że nic nie umiem. Teraz czas pokazać. Co to znaczy ,,Ten się śmieje kto się śmieje ostatni''!
Pinkie Pie: Yeah,dokładnie! Święta racja Tiger! Haha! Yo! Teraz Pinkie Pie wjeżdża z bitem! Wszyscy myślą,że ja to tylko balony i imprezki,a tymczasem jest inaczej! Ja to też ambitna osoba! Yo! Hehe! Uratowałam  nie raz,nie dwa świat. A ty? Tak się odwdzięczasz? Jeśli tak! TO DAWAJ! STAŃ DO WALKI!
Rainbow Dash: Mhm! Yeah! Teraz moja kolej! Haha! Yo! ,,Tylko jej sport w głowie''-Tak mówili. Lecz mam ja też inne zainteresowania. W klubach szkolnych się udzielam dzień i noc. I co? Nic cię to nie obchodzi? No tak. Bo się ponosisz stereotypom moja droga. Uratowałam świat nie raz,nie dwa. Więc lepiej nie mów,że ja tu tylko siedzę bezczynnie. Bo i tak wygram walkę czy ty chcesz tego czy nie Applejack!
Wszystkie: To teraz kochana kto się śmieje teraz?
KONIEC RAPU
Po chwili światła się zapaliły,a ja zauważyłam zszokowaną Cyran Heart. Po chwili Cyran Heart zrobiła facepalma i powiedziała:
- Jezu Chryste.
Dash westchnęła i spojrzała na mnie mówiąc:
- Nie sądzę,że się jej podobało to Tiger.
Ja westchnęłam i powiedziałam:
- Jestem tego świadoma Dash.
I się zarumieniłam ze wstydu.

Nie możesz dodać komentarza.