• Wpisów: 423
  • Średnio co: 2 dni
  • Ostatni wpis: wczoraj, 12:57
  • Licznik odwiedzin: 10 620 / 1090 dni
 
cleodenile90
 
Cóż. Jako,że USA powoli się zbliża do końca kolejnego  (i mam nadzieję, że nie ostatniego),przecudownego sezonu MLP FIM. Jednak to nie świadczy o tym,że nie będzie w następną sobotę odcinka,którego screencapy Hasbro zamieściło przez przypadek. Narazie dostarczono mi raptem 3 ciekawe dość screencapy, które mam nadzieję, że i was zainteresują. Lecimy z tym koksem!

medium-2.png

Cóż. Pierwszy obrazek przedstawia Pinkie niewiadomo co robiąca w Wonderbolts podczas treningu stojącą na pasie startowym. Prawdopodobnie ma do przekazania Rainbow ważną informację,ale nie wiem. W końcu. Wszystkiego się możemy spodziewać po Pinkie,prawda?


medium-1.png

Kolejny obrazek przedstawia prawdopodobnie pierwszą scenę przed openingiem,gdzie jak widzimy Pinkie gotuje ciasto,a Twilight jej wpółtowarzyszy. Ciasto pewnie jest dla Rainbow,gdyż sądząc po streszczeniu odcinka nasza Pinkie stara się przekonać Rainbow do ciast. Ale shhh! Bez spoilerów!


medium.png

Mieliśmy Nightmare Moon,Discorda,Chrysalis,Króla Sombrę,Flutterbata,Tireka,Demona Sunset Shimmer,Gaię Everfree,Midnight Sparkle oraz The Dazzlings jako te z najbardziej szalonych,przerażających i porażających swym wyglądem antagonistów. Cóż. Po tym zdjęciu możemy się zorientować,że albo to Pinkie szalona fantazja,gdzie nasza Dashie jest wampirzycą jak Fluttershy,albo Dashie nie wytrzymuje i zmienia się w demona co raczej prawdopodobne w odcinku jest to,że to po prostu fantazja Pinkie. I to w dość chorym wydaniu.

Według mnie odcinek będzie równie świetny jak dzisiejsze ,,Once upon a Zeppelin''. Screencapy już zapowiadają,że ten odcinek będzie mega! A wy? Co o tym sądzicie? Napiszcie w komentarzach waszą opinię o tych screencapach!

Nie możesz dodać komentarza.

  Wyświetlanie: od najstarszego | od najnowszego