• Wpisów: 423
  • Średnio co: 2 dni
  • Ostatni wpis: wczoraj, 12:57
  • Licznik odwiedzin: 10 620 / 1090 dni
 
cleodenile90
 
Cześć! Dzisiaj zamiast opowiadania będzie relacja z filmu! Tak,tak moi drodzy! Otóż ,,My Little Pony movie'' zostało pokazane w kinie w Złotych Tarasach w Multikinie! Akcja? O nie,nie,nie,nie! Nie będę spoilerować. Buzia na kłódkę i nie spoilerować! No,ale to nie jest znak,że nie powiem opinii o tym przecudowny filmie! Akcja: 10/10
Muzyka: 11/10.
Postacie: 10/10.
Dubbing: 10/10!
Animacja: 100/10!
Ogółem mówiąc. Pokaz przedpremierowy był przecudowny! Dostałyśmy zabawki,magazyn,cuksy! Oraz fidget spinnery. A co było po filmie? Oczywiście poczęstunek! Fontanna czekoladowa,owoce i pianki do maczania w fontannie oraz lody! Ale,ale! To jeszcze nie koniec! Z głośników były puszczane piosenki z tego filmu! Podczas robienia zdjęć,gdzie leciały bańki zauważyłam... AGNIESZKĘ MROZIŃSKĄ! Przyszła z córką na film! No to ja zagadałam do niej:
- Agnieszka Mrozińska? Czy to Pani?
Pani zaśmiała się.
- Tak,tak. Wiem,wiem. Rainbow Dash. ,,Czas by być super''. Te sprawy.
- Totalnie! Pani głos jest przecudowny!
Potem Maryśka podeszła do mnie i powiedziała,że zostały owoce do pomaczania. Ja podziękowałam i poszłam zrobić zdjęcie z Rainbow Dash. Wychodząc z tego kącika zauważyliśmy... BARBARĘ KURDEJ-SZATAN! Captain Celaeno aktorkę dubbingową! Chciałam od niej autograf,ale mama powiedziała,że się śpieszy do domu,i że chce się wyspać do pracy. No. I to na tyle z relacji. Mam nadzieję,że wy także się będziecie bawić na filmie równie dobrze jak ja,mama i Maryśka.
Pisała
Wasza Rainbow Dash88.

Nie możesz dodać komentarza.