• Wpisów: 371
  • Średnio co: 2 dni
  • Ostatni wpis: wczoraj, 11:18
  • Licznik odwiedzin: 9 708 / 1036 dni
 
cleodenile90
 
Godzinę później wszystkie z wyjątkiem  Rainbow Dash przyszłyśmy na tor z chłopakami z drużyn sportowych. Postanowiłyśmy,że najpierw zbierzemy kandydatów,którzy będą odpowiedni do reprezentacji naszej drużyny. Dopiero potem miałyśmy zacząć same trenować. Chłopakom się zaczęło nudzić.
- Dlaczego nie możemy zacząć treningu?-jęknął pierwszy chłopak. Ja westchnęłam.
- Dlatego,że musimy sobie parę spraw onośnie treningu. Applejack. Powiedz im o co dokładnie chodzi.
Applejack podeszła do chłopaków i zaczęła tłumaczyć.
- Chłopaki. Nasz pierwszy trening będzie wyglądał mniej więcej na teście sprawności,który ma wynieść,który z was się nadaje do naszej drużyny,a który nie.
Drugi chłopak warknął.
- Ale jak to wyglądać ma tak dokładnie?
Applejack zrobiła zakłopotaną minę.
- Będzie to wyglądało tak,że my będziemy ,,jury'',które wybierze tych najlepszych. Jakieś pytania jeszcze?
Powiało ciszą.
- Świetnie! To my idziemy na tamten brzeg,a wy możecie zaczynać.
I poszłyśmy na bok,a chłopaki zaczęli robić akrobacje na drążkach,z których mieli potem zeskoczyć i zrobić pętlę wokół słupka i zawrócić. Rarity się rozmarzyła. Applejack się spojrzała na nią i zapytała:
- I co? Wypatrzyłaś sobie kogoś?
Rarity westchnęła.
- Brandona. Jest taki przystojny. A zwłaszcza jego mięśnie jak on się podciąga na tym drążku. Ach. Gdybym tylko była jego dziewczyną. Bylibyśmy jak Romeo i Julia. Razem na wieki wieków.
Ja westchnęłam.
- Ale nie o wygląd nam chodzi. Owszem. Część facetów tutaj jest seksowna,ale raczej nam chodzi o sprawność,strategię,taktykę...
- ... i wrotki. Nie zapomnij o wrotkach-powiedziała Rarity sprawdzając paznokcie. Heart Melt i Pinkie Pie przytaknęły. Potem zrobiłam w myślach analizę. Brandon owszem należał do najseksowniejsze rangi facetów w tej szkole,ale o jeździe w ogóle nic nie wiedział. Wywrócił się spadając z drążka. Ja westchnęłam i zrobiłam facepalma. Postanowiłam,że Brandona trzeba będzie wykreślić. Następny był Boom Punk. Należał do tego samego rankingu co Brandon,ale wywrócił się również rościnając Billemu kolano w tym samym momencie. Ja westchnęłam i zrobiłam ponownie facepalma. Wykreśleni zostali jednocześnie Boom Punk i Billy. Soarin i Thunderlane już sobie lepiej radzili. Nie odnieśli żadnych szkód. Zrobili wszystko elegancko i zgrabnie. Ja się uśmiechnęłam i zaznaczyłem ptaszek wokół imienia Soarina i Thunderlana. I już mamy dwóch kandydatów. Pozostali typu: Bulk Biceps,Heavy Burn,Rock Guitar,Flash Sentry i Nice Music się pobili. Ja zrobiłam trzeci raz facepalma i pojawił się wokół ich nazwisk wielki krzyżyk. Wszyscy chłopcy byli poszkodowani. Ja westchnęłam i zrobiłam czwarty już raz facepalma. Pinkie była zakłopotana.
- O rajusiu. Uhm. Iść po apteczkę czy dzwonić po pogotowie ratunkowe?- spytała Pinkie Pie wyciągając telefon.
- I jedno i drugie-wycedziłam przez zęby.

Nie możesz dodać komentarza.